Makabrycznego odkrycia dokonały w sobotę 25 lutego przypadkowe osoby. Z ziemi w lesie między trasą Północną a Przylepem wystawały nogi. Okazało się, że to zakopana kobieta. Wszystko wskazuje na brutalne morderstwo i ukrycie zwłok. Znalezioną w lesie kobietą może być zaginiona 59-latka. 

 

Jak ustalił portal poscigi.pl, osoba, która zawiadomiła zielonogórską policję zauważyła ludzkie nogi wystające z ziemi w lesie. Na miejsce natychmiast pojechał patrol, który potwierdził makabryczne znalezisko. To trudnodostępny teren między Trasą Północną a Przylepem. Na miejsce zjechały policyjne radiowozy. Teren leśny, w którym znaleziono ciało, został zamknięty i zabezpieczony.

Na miejscu długo pracowali technicy kryminalistyczni oraz prokurator. Zabezpieczyli ciało. Zebrali wszelkie możliwe ślady na miejscu odkrycia ciała. Zielonogórska policja nie udziela jednak żadnych informacji na temat makabrycznego znaleziska.

Jak ustalił portal poscigi.pl, zakopane ciało to kobieta. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że padła ona ofiarą morderstwa. Ciało z pewnością zakopał zabójca. Chciał je ukryć głęboko w lesie. Wybrał trudno dostępne miejsce, nie wiedząc, że wkrótce miała tam ruszyć wycinka drzew. Możliwe również, że ciało spod ziemi wykopały leśne zwierzęta.

Policja nie ujawnia kim jest denatka. Wszystko wskazuje na to, że kobieta znaleziona w lesie to zaginiona 12 grudnia ub.r 59-latka z Zielonej Góry. To jednak informacja nieoficjalna i nie potwierdzona. Kobieta zniknęła w tajemniczych okolicznościach na ul. Dąbrówki. 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…