Do tragicznej awantury doszło przed kilkoma dniami w jednym z mieszkań w centrum Gorzowa. 57-latka chwyciła za nóż i zadała nim kilka ciosów w nogi 45-latce. Ta wykrwawiła się przed przyjazdem pogotowia ratunkowego.

W jednym z mieszkań w centrum Gorzowa trwała libacja. Wtedy doszło do awantury między 57-latką i 45-latką. Nagle 57-latka chwyciła za nóż i zaatakowała nim 45-latkę. Zadała ciosy w nogi. – Jeden z ciosów spowodował wykrwawienie i w rezultacie niewydolność krążeniowo-oddechową u kobiety – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. Kobieta zmarła.

Gorzowska policja zatrzymała 57-latkę. Kobieta została już aresztowana przez sąd. Odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety, którego skutkiem była śmierć. Grozi jej kara do 12 lat więzienia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 17-letni Patryk Ciechomski

 

Gorzowscy policjanci poszukują zaginionego 17-latka, który wyszedł ze szpitala i zniknął. 

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…