Do tragicznej awantury doszło przed kilkoma dniami w jednym z mieszkań w centrum Gorzowa. 57-latka chwyciła za nóż i zadała nim kilka ciosów w nogi 45-latce. Ta wykrwawiła się przed przyjazdem pogotowia ratunkowego.

W jednym z mieszkań w centrum Gorzowa trwała libacja. Wtedy doszło do awantury między 57-latką i 45-latką. Nagle 57-latka chwyciła za nóż i zaatakowała nim 45-latkę. Zadała ciosy w nogi. – Jeden z ciosów spowodował wykrwawienie i w rezultacie niewydolność krążeniowo-oddechową u kobiety – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. Kobieta zmarła.

Gorzowska policja zatrzymała 57-latkę. Kobieta została już aresztowana przez sąd. Odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety, którego skutkiem była śmierć. Grozi jej kara do 12 lat więzienia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…