Do tragicznej awantury doszło przed kilkoma dniami w jednym z mieszkań w centrum Gorzowa. 57-latka chwyciła za nóż i zadała nim kilka ciosów w nogi 45-latce. Ta wykrwawiła się przed przyjazdem pogotowia ratunkowego.

W jednym z mieszkań w centrum Gorzowa trwała libacja. Wtedy doszło do awantury między 57-latką i 45-latką. Nagle 57-latka chwyciła za nóż i zaatakowała nim 45-latkę. Zadała ciosy w nogi. – Jeden z ciosów spowodował wykrwawienie i w rezultacie niewydolność krążeniowo-oddechową u kobiety – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. Kobieta zmarła.

Gorzowska policja zatrzymała 57-latkę. Kobieta została już aresztowana przez sąd. Odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety, którego skutkiem była śmierć. Grozi jej kara do 12 lat więzienia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…