W weekend mieszkanka Nowogrodu Bobrzańskiego, podczas awantury chwyciła za nóż i zadała nim ciosy swojemu mężowi. Teraz grozi jej kara wielu lat więzienia.  

Wszystko wydarzyło się w Nowogrodzie Bobrzańskim. W jednym z mieszkań trwała awantura między mężem i żoną. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała męża. Zadała mu cios w szyję. Na szczęście mężczyzna zasłonił się i został zraniony w rękę. To nie był jednak koniec. Pijana i agresywna kobieta zadała nożem kolejny cios, tym razem w nogę.

Na miejsce przyjechała wezwana zielonogórska policja. – Kobieta została zatrzymana i doprowadzona na przesłuchanie do prokuratury – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Kobieta była pijana. W chwili zatrzymania wydmuchała niemal 2 promile alkoholu.

Jak udało się nam ustalić, kobieta w poniedziałek 22 maja usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Zielonogórska prokuratura wystąpi z wnioskiem o areszt dla niedoszłej zabójczyni.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…