W weekend mieszkanka Nowogrodu Bobrzańskiego, podczas awantury chwyciła za nóż i zadała nim ciosy swojemu mężowi. Teraz grozi jej kara wielu lat więzienia.  

Wszystko wydarzyło się w Nowogrodzie Bobrzańskim. W jednym z mieszkań trwała awantura między mężem i żoną. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała męża. Zadała mu cios w szyję. Na szczęście mężczyzna zasłonił się i został zraniony w rękę. To nie był jednak koniec. Pijana i agresywna kobieta zadała nożem kolejny cios, tym razem w nogę.

Na miejsce przyjechała wezwana zielonogórska policja. – Kobieta została zatrzymana i doprowadzona na przesłuchanie do prokuratury – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Kobieta była pijana. W chwili zatrzymania wydmuchała niemal 2 promile alkoholu.

Jak udało się nam ustalić, kobieta w poniedziałek 22 maja usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Zielonogórska prokuratura wystąpi z wnioskiem o areszt dla niedoszłej zabójczyni.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…