Ciało zakopane w lesie to Krystyna Ch. z Zaboru koło Zielonej Góry. Zielonogórska policja od końca lutego br. szuka mordercy kobiety i publikuje ważny przedmiot z prośbą o identyfikację. To pierwszy oficjalny komunikat dotyczący morderstwa od końca lutego br.

Sprawa dotyczy ciała kobiety znalezionego w lesie w Zielonej Górze 25 lutego br. O tym wydarzeniu portal poscigi.pl informował pierwszy. Ciało Krystyny Ch. z Zaboru koło Zielonej Góry było zakopane głową w dół. Na nogi wystające z ziemi natknęły się osoby pracujące przy wycince drzew. To one zaalarmowały policję.

Przy zwłokach Krystyny Ch. został znaleziony klucz do samochodu kia. Nie wiadomo jednak do kogo należy.  Śledczym nie udało się tego ustalić. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą mieć informacje na temat prowadzonego śledztwa oraz odnalezionego klucza. Na informację czekają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego zielonogórskiej komendy pod nr tel. 68 476 21 50, 68 476 21 76 lub 997.

Wiadomo, że Krystyna Ch. wyszła z domu w Zaborze 15 stycznia br. przed godz. 1:00 w nocy. W dniu zaginięcia 38-latka pokłóciła się z mężem. Poszarpali się nawet. Po chwili wszystko wróciło do normy. Kobieta położyła do łóżek czworo dzieci i razem z mężem poszli spać. – Między północą a godz. 1:00 Krysia wstała z łóżka, ubrała się i wyszła ze swojego domu przy ul. Szkolnej 3 – opowiadała nam wtedy osoba z grona osób najbliższych zaginionej. Od tego czasu już nikt jej nie widział. Krystyna w domu zostawiła portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz kartami bankomatowymi.

Policjanci cały czas szukają mordercy 38-latki. Opublikowane klucze to pierwszy oficjalny komunikat dotyczący ciała znalezionego w lesie. Dotychczas nikt niż zdradzał żadnych szczegółów dotyczących śledztwa.

Portal poscigi.pl ustalił, że śledczy wykonali wiele różnych czynności. Między innymi na miejsce znalezienia ciała Krystyny Ch. ściągnięto samochód. Porównywano ślady kół pojazdu z tymi znalezionymi na miejscu znalezienia ciała. Samochód należy do osoby bliskiej Krystynie. Podejrzewano, że nim morderca zawiózł cało kobiety do lasu i zakopał.

Nie wiadomo jak została zamordowana Krystyna. Tego policja ani prokuratura nie ujawniają. Nie ma też żadnych innych informacji dotyczących śledztwa. 

Ciało kobiety zakopane w lesie. Śledztwo trwa. Nieoficjalnie ofiara to zaginiona z okolic Zielonej Góry

Horror. Ciało kobiety zakopane w lesie w Zielonej Górze. To brutalne morderstwo (ZDJĘCIA)

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…