Aż dwa promile wydmuchała 29-latka zatrzymana przez policjantów z drogówki w Strzelcach-Krajeńskich. W dodatku jechała z prędkością ponad 100 km/h. Powód: śpieszyła się z pracy do dziecka.

Patrol drogówki kontrolował prędkość w miejscowości Gracko (gm. Strzelce Krajeńskie). Na radar wpadło renault, którego kierowca miał prędkość 103 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą siedziała 29-letnia kobieta. Mocno pijana. - Tłumaczyła policjantom, że bardzo śpieszy się z pracy do dziecka. Miała przy tym duże problemy z wymową – mówi sierż. szt. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Kiedy 29-latka dmuchnęła w alkomat okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu. Kobieta dalej już nie pojechała. Straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości i jazdę po pijanemu. Grozi jej zakaz prowadzenia do nawet 15 lat i dwa lata więzienia. Zapłaci też grzywnę nie niższą niż 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…