Aż dwa promile wydmuchała 29-latka zatrzymana przez policjantów z drogówki w Strzelcach-Krajeńskich. W dodatku jechała z prędkością ponad 100 km/h. Powód: śpieszyła się z pracy do dziecka.

Patrol drogówki kontrolował prędkość w miejscowości Gracko (gm. Strzelce Krajeńskie). Na radar wpadło renault, którego kierowca miał prędkość 103 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą siedziała 29-letnia kobieta. Mocno pijana. - Tłumaczyła policjantom, że bardzo śpieszy się z pracy do dziecka. Miała przy tym duże problemy z wymową – mówi sierż. szt. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Kiedy 29-latka dmuchnęła w alkomat okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu. Kobieta dalej już nie pojechała. Straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości i jazdę po pijanemu. Grozi jej zakaz prowadzenia do nawet 15 lat i dwa lata więzienia. Zapłaci też grzywnę nie niższą niż 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…