Wszystko wydarzyło się we wtorek 10 października na ul. Sulechowskiej. Chodnikiem jechał „mały” fiat. Za kierownicą siedział kompletnie pijany 85-latek z okolic Sulechowa.

We wtorek wieczorem ludzie zauważyli na u. Sulechowskiej „małego” fiata, który jedzie chodnikiem. Fiate jechał chodnikiem po wiadukcie w kierunku ul. Wyspiańskiego. Kierowca kompletnie nie wiedział co robi i gdzie się znajduje. Na miejsce przyjechała zaalarmowana policja.

Okazało się, że za kierownicą fiata siedzi kompletnie pijany 85-latek. Mężczyzna nie wiedział gdzie się znajduje i co robi. Był przekonany, że jedzie ulicą, a był na chodniku. Nie był  w stanie dmuchnąć w alkomat. Badanie manualne urządzeniem wykazało, że jest pod wpływem alkoholu. Od mężczyzny czuć było również silną woń alkoholu.

– Kierowcy została pobrana krew do badań pod kątem alkoholu – informuje nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Mieszkaniec okolic Sulechowa stracił prawo jazdy. Zatrzymali mu je policjanci.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…