Wszystko wydarzyło się we wtorek 10 października na ul. Sulechowskiej. Chodnikiem jechał „mały” fiat. Za kierownicą siedział kompletnie pijany 85-latek z okolic Sulechowa.

We wtorek wieczorem ludzie zauważyli na u. Sulechowskiej „małego” fiata, który jedzie chodnikiem. Fiate jechał chodnikiem po wiadukcie w kierunku ul. Wyspiańskiego. Kierowca kompletnie nie wiedział co robi i gdzie się znajduje. Na miejsce przyjechała zaalarmowana policja.

Okazało się, że za kierownicą fiata siedzi kompletnie pijany 85-latek. Mężczyzna nie wiedział gdzie się znajduje i co robi. Był przekonany, że jedzie ulicą, a był na chodniku. Nie był  w stanie dmuchnąć w alkomat. Badanie manualne urządzeniem wykazało, że jest pod wpływem alkoholu. Od mężczyzny czuć było również silną woń alkoholu.

– Kierowcy została pobrana krew do badań pod kątem alkoholu – informuje nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Mieszkaniec okolic Sulechowa stracił prawo jazdy. Zatrzymali mu je policjanci.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…