Policjanci z nowosolskiej drogówki podczas patrolu zatrzymali kierowcę ciężarówki. 36-latek wydmuchał aż dwa promile alkoholu. Stanie za to przed sądem.

Policjanci z drogówki zatrzymali scanię na starej „trójce” koło Nowej Soli. Od razu widać było, że kierowca ciężarówki jest pijany. Kiedy dmuchnął w alkomat okazało się, że ma ponad 2  promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna został zatrzymany i  przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu  36-latek usłyszał zarzut prowadzenia po pijanemu. To nie był jego pierwszy raz. Mężczyzna był już karany za jazdę po pijanemu. O karze dla 36-latka zadecyduje sąd. Grożą mu dwa lata więzienia i zakaz prowadzenia nawet na 15 lat. Zapłaci również grzywnę nie niższą niż 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…