Dzięki błyskawicznej reakcji mieszkańców gminy Nowe Miasteczko kolejny pijany kierowca został zatrzymany. Mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz sześć wyroków za jazdę po pijanemu. Za popełnione przestępstwa 38-latek stanie przed sądem.

W dniu 1 stycznia, około godziny 19.00 dyżurny nowosolskiej policji dostał informację o pijanym kierowcy w gminie Nowe Miasteczko. Policjanci na miejscu zastali zgłaszających mężczyzn, którzy zatrzymali pijanego kierowcę.

- Świadkowie kilkukrotnie nawoływali mężczyznę, aby nie wsiadał za kierownicę pojazdu, ponieważ jest pod wpływem alkoholu – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. 38-latek pomimo apeli, próbował odjechać samochodem. Wtedy dwóch młodych mężczyzn zabrało mu kluczyki i uniemożliwiło dalszą jazdę.

Jak się okazało nieodpowiedzialny kierowca ma na swoim koncie już sześć wyroków za jazdę po  pijanemu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu teraz kara nawet 7 lat więzienia i wysoka grzywna.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…