Dzięki reakcji dwóch mieszkańców Kożuchowa został zatrzymany pijany kierowca. Mężczyzna wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo 66-latek stanie przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 4 marca, po godzinie 22.00. Dyżurny nowosolskiej policji otrzymał informację o pijanym kierowcy w Kożuchowie. Policjanci po przyjechaniu na miejsce zobaczyli zgłaszających dwóch mężczyzn, którzy zatrzymali nietrzeźwego kierującego.

Mężczyźni opowiedzieli, że widzieli jak sprawca na parkingu przy miejscowym sklepie usilnie próbował zmienić biegi w swoim busie renault master. Zgłaszający słysząc głośny hałas wydobywający się z samochodu, podeszli sprawdzić czy kierowca nie potrzebuje pomocy. Wtedy poczuli od kierowcy silny zapach alkoholu. Od razu zabrali kierowc kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę.

66-letni mieszkaniec Nowej Soli wydmuchał ponad 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Pojazd został odholowany na policyjny parking na koszt właściciela. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzut prowadzenia po pijanemu.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…