Pijanego kierowcy nie mogli dobudzić świadkowie zdarzenia ani policjanci, którzy dojechali na miejsce kraksy. Nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat. 

Do kraksy doszło na drodze koło Baczyny pod Gorzowem. Kierowca peugeota z okolic Gorzowa wjechał w tył volkswagena. Kiedy do auta podeszli świadkowie zdarzenia, kierowca peugeota… spał za kierownicą. Zabrali mu kluczyki od auta i wezwali policję.

Sprawca zderzenia spał tak mocnym snem, że ludzie nie mogli go dobudzić. Spał również kiedy na miejsce zderzenia przyjechała gorzowska policja. Policjanci również nie mogli obudzić mężczyzny. – Kierowca był upity do tego stopnia, że nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat – mówi st. sierż. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany przez gorzowksich policjantów. – Została mu pobrana krew do badań pod kątem zawartości alkoholu – mówi st. sierż. Jaroszewicz. Pijany kierujący trzeźwieje w celi gorzowskiej komendy. Kiedy w końcu doszedł do siebie w policyjnej celi, dmuchnął w alkomat. 44-latek miał ponad dwa promile. W chwili spowodowania kraksy wynik ten byłby o wiele wyższy. Potwierdzi to analiza krwi pobranej od kierującego. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Policja szuka Andrzeja Witkowskiego

 

Podkarpacka policja poszukuje Andrzeja Witkowskiego. To oszust, za którym listy gończe wystawiły sądy i prokuratury w całym kraju.  

Więcej…