Pijanego kierowcy nie mogli dobudzić świadkowie zdarzenia ani policjanci, którzy dojechali na miejsce kraksy. Nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat. 

Do kraksy doszło na drodze koło Baczyny pod Gorzowem. Kierowca peugeota z okolic Gorzowa wjechał w tył volkswagena. Kiedy do auta podeszli świadkowie zdarzenia, kierowca peugeota… spał za kierownicą. Zabrali mu kluczyki od auta i wezwali policję.

Sprawca zderzenia spał tak mocnym snem, że ludzie nie mogli go dobudzić. Spał również kiedy na miejsce zderzenia przyjechała gorzowska policja. Policjanci również nie mogli obudzić mężczyzny. – Kierowca był upity do tego stopnia, że nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat – mówi st. sierż. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany przez gorzowksich policjantów. – Została mu pobrana krew do badań pod kątem zawartości alkoholu – mówi st. sierż. Jaroszewicz. Pijany kierujący trzeźwieje w celi gorzowskiej komendy. Kiedy w końcu doszedł do siebie w policyjnej celi, dmuchnął w alkomat. 44-latek miał ponad dwa promile. W chwili spowodowania kraksy wynik ten byłby o wiele wyższy. Potwierdzi to analiza krwi pobranej od kierującego. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…