Wszystko wydarzyło się w Nowej Soli na ul. Wojska Polskiego. Rozpędzony volkswagen golf zmusił do zjechania na chodnik kierującego osobówką. Z golfa wybiegli młodzi ludzie i uciekli do jednego z bloków.

Na miejsce zdarzenia została wezwana nowosolska drogówka. Wezwał ich kierowca osobówki, który niemal został staranowany przez rozpędzonego volkswagena golfa. Kierowca golfa z dużą prędkością wyprzedzał jego samochód i swoim manewrem zmusił go do zjechania na chodnik.

Kierowca volkswagena golfa po całym zdarzeniu nie zatrzymał się tylko zaczął uciekać. Koło bloków przy ul. Wojska Polskiego z auta wybiegło czterech młodych mężczyzn. Uciekli do mieszkania w jednym z bloków.

Policjanci szybko ustalili mieszkanie, w którym była grupa mężczyzn z volkswagena. – Nie chcieli otworzyć drzwi od mieszkania mimo wielu prób policjantów – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Policjanci poinformowali, że wzywają strażaków, którzy wyważą drzwi od mieszkania. Wtedy jeden z mężczyzn otworzył je i wpuścił policjantów.

Okazało się, że golfem kierował 26-letni Kamil G. Mężczyzna by pijany. – Badanie alkomatem wykazało 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje sierż. Sęczkowska. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Stanie przed sądem odpowiadając za przestępstwo. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 17-letni Patryk Ciechomski

 

Gorzowscy policjanci poszukują zaginionego 17-latka, który wyszedł ze szpitala i zniknął. 

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…