Wszystko wydarzyło się w Nowej Soli na ul. Wojska Polskiego. Rozpędzony volkswagen golf zmusił do zjechania na chodnik kierującego osobówką. Z golfa wybiegli młodzi ludzie i uciekli do jednego z bloków.

Na miejsce zdarzenia została wezwana nowosolska drogówka. Wezwał ich kierowca osobówki, który niemal został staranowany przez rozpędzonego volkswagena golfa. Kierowca golfa z dużą prędkością wyprzedzał jego samochód i swoim manewrem zmusił go do zjechania na chodnik.

Kierowca volkswagena golfa po całym zdarzeniu nie zatrzymał się tylko zaczął uciekać. Koło bloków przy ul. Wojska Polskiego z auta wybiegło czterech młodych mężczyzn. Uciekli do mieszkania w jednym z bloków.

Policjanci szybko ustalili mieszkanie, w którym była grupa mężczyzn z volkswagena. – Nie chcieli otworzyć drzwi od mieszkania mimo wielu prób policjantów – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Policjanci poinformowali, że wzywają strażaków, którzy wyważą drzwi od mieszkania. Wtedy jeden z mężczyzn otworzył je i wpuścił policjantów.

Okazało się, że golfem kierował 26-letni Kamil G. Mężczyzna by pijany. – Badanie alkomatem wykazało 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje sierż. Sęczkowska. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Stanie przed sądem odpowiadając za przestępstwo. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…