Wszystko wydarzyło się w piątek 19 maja w Gorzowie. Na ul. Myśliborskiej skuter uderzył w tył osobówki. Kierujący był pijany. Pijany był również jego pasażer niepełnosprawny syn.

Kierujący skuterem z pasażerem jechali ul. Myśliborską. Tam kierowca skutera nie wyhamował i uderzył w tył samochodu osobowego. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja. Do szpitala został zabrany pasażer skutera.

Okazało się, że kierujący skuterem jest pijany. – Badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. To nie koniec. Mężczyzna wiózł swojego syna. To ranny pasażer. Okazało się, że mężczyzna jest nie pełnosprawny i również pijany. Miał 0,6 promila alkoholu.

- Takie zachowanie to skrajna nieodpowiedzialność – mówi nadkom. Waraksa i dodaje, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla pijanych kierujących. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…