Wszystko wydarzyło się w piątek 19 maja w Gorzowie. Na ul. Myśliborskiej skuter uderzył w tył osobówki. Kierujący był pijany. Pijany był również jego pasażer niepełnosprawny syn.

Kierujący skuterem z pasażerem jechali ul. Myśliborską. Tam kierowca skutera nie wyhamował i uderzył w tył samochodu osobowego. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja. Do szpitala został zabrany pasażer skutera.

Okazało się, że kierujący skuterem jest pijany. – Badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. To nie koniec. Mężczyzna wiózł swojego syna. To ranny pasażer. Okazało się, że mężczyzna jest nie pełnosprawny i również pijany. Miał 0,6 promila alkoholu.

- Takie zachowanie to skrajna nieodpowiedzialność – mówi nadkom. Waraksa i dodaje, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla pijanych kierujących. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…