Wszystko wydarzyło się w piątek 19 maja w Gorzowie. Na ul. Myśliborskiej skuter uderzył w tył osobówki. Kierujący był pijany. Pijany był również jego pasażer niepełnosprawny syn.

Kierujący skuterem z pasażerem jechali ul. Myśliborską. Tam kierowca skutera nie wyhamował i uderzył w tył samochodu osobowego. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja. Do szpitala został zabrany pasażer skutera.

Okazało się, że kierujący skuterem jest pijany. – Badanie alkomatem wykazało 1,8 promila alkoholu – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. To nie koniec. Mężczyzna wiózł swojego syna. To ranny pasażer. Okazało się, że mężczyzna jest nie pełnosprawny i również pijany. Miał 0,6 promila alkoholu.

- Takie zachowanie to skrajna nieodpowiedzialność – mówi nadkom. Waraksa i dodaje, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla pijanych kierujących. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…