To zbrodnia, która 23 lata temu wstrząsnęła Żarami. Adam W. dokładnie zaplanował mord szykując dla siebie alibi. Udusił teściową i córeczkę swojej żony. Przez cały proces przed zielonogórskim sądem nie przyznawał się do podwójnego zabójstwa. Nie miał skruchy, doskonale krył emocje. Popełnił jednak wiele błędów, których nie da się przewidzieć. Bestia trafiła za kraty na 25 lat. Wkrótce wyjdzie na wolność.

Czytaj więcej...

Zaczęło się 9 stycznia 2010 r. w Zielonej Górze. Po kilku dniach regionem wstrząsnęła fala seryjnych gwałtów. Zwyrodnialec był sprytny i bezwzględny. Atakował, gwałcił i znikał policji sprzed nosa. Ofiar przybywało. Gwałciciela szukały setki policjantów i pograniczników. To była psychoza.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Był październik 2005 roku. Cichą wsią Lipno wstrząsnęła tragedia. Było pewne, że mieszkańcy już nigdy nie zobaczą swojej sąsiadki Angeli. Zabił ją „Szoniu”. Kochał kobietę, ale udusił. Po wszystkim sam zadzwonił na policję. Na radiowóz czekał na przystanku autobusowym.

Czytaj więcej...

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…