Mieszkaniec Kostrzyna zgłosił policji kradzież roweru podczas policyjnej interwencji. Sprawa szybko nabrała zasięgu krajowego. Policjanci byli posądzani o niezbyt profesjonalne wykonywanie swoich zadań. Prawda okazała się zupełnie inna. Mężczyzna kradzież rowery zmyślił. Prokuratura w Słubicach postawiła 40-latkowi zarzut zawiadomienia o przestępstwie, którego nie było oraz zarzut składania fałszywych zeznań. Świadek rzekomej kradzieży odpowie za składanie fałszywych zeznań.

Czytaj więcej...

Czterej mężczyźni odpowiedzą przed sądem za brutalne zabójstwo, do którego doszło 13 września ub.r. Skatowali Dariusza K. porzucając ciało przy drodze Sława-Przybyszów. Daniel S. i Krystian W. szykowali się, żeby zabić Dariusza. Nie mieli żadnego konkretnego powodu. Zachowali się jak bestie. Jeden dusił leżącego paskiem od spodni, a drugi w tym czasie kopał w głowę.

Czytaj więcej...

Jeden z aresztowanych mężczyzn usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, wynikiem którego była śmierć 46-latka oraz udział w bójce, w której naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Drugiemu zarzucono udział w bójce, w której naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.  

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…