Przed sądem stanie 45-latek oskarżony o znęcanie się nad ojcem i macochą. Bił ich i groził śmiercią. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Żarska prokuratura rejonowa oskarżyła 45-latka. Mężczyzna w okresie od października 2015 r. do czerwca 2017 r. wszczynał awantury domowe. Podczas awantur znęcał się psychicznie nad ojcem i jego konkubiną. Wyzywał ich, niszczył sprzęty domowe. Sadysta złośliwie niepokoił celowo okaleczając się.

45-letni sadysta dobijał się wiele razy do mieszkania. Celowo utrzymywał nieład w miejscu zamieszkania. Zakłócał ciszę nocną. Groził ojcu zniszczeniem samochodu. Swoim ofiarom groził śmiercią. 45-latek szarpał też pokrzywdzonych, popychał i uderzał w twarz.
 
Na wniosek żarskiej prokuratury sąd aresztował sadystę na 3 miesiące. Oskarżonemu grozi kara do 5 lat więzienia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…