Kobieta, która ugodziła męża nożem w szyję i nogę, usłyszała poważny zarzut usiłowania zabójstwa. Wyszła już z aresztu po wpłaceniu kaucji. Teraz jej mąż chce wycofać swoje wcześniejsze obciążające ją zeznania.

Wszystko wydarzyło się w maju br. w Nowogrodzie Bobrzańskim. W jednym z mieszkań trwała awantura między mężem i żoną. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała męża. Zadała mu cios w szyję. Na szczęście mężczyzna zasłonił się i został zraniony w rękę. To nie był jednak koniec ataku. Pijana i agresywna kobieta zadała nożem kolejny cios, tym razem raniąc męża w nogę.

Na miejsce przyjechała wezwana zielonogórska policja. Kobieta została zatrzymana. Była pijana. Miała niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu trafiła za kraty.

Raniony w szyję i nogę mąż szybko wyszedł ze szpitala. Dzieci zostały z ojcem, który jednak zniknął z domu. Dziećmi zajęła się więc babcia. Dziś wiemy już, że niedoszła zbójczyni wyszła zza krat. Stało się to po decyzji sądu, który wypuścił kobietę po wpłaceniu wyznaczonej kaucji.

Okazuje się, że sprawa może mieć jeszcze zupełnie inny przebieg. Mąż chce zmienić swoje wcześniejsze zeznania. Ma zamiar odwołać to, co mówił po zdarzeniu obciążając żonę. Na kobiecie cały czas ciąży jeszcze zarzut usiłowania zabójstwa.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…