Przed sądem stanie 29-latek, który z banku w Zielonej Górze chciał wyłudzić kredyt. Nie udało mu się i trafił za kraty. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się 20 stycznia br. 29-latek pojawił się w jednym z banków w Zielonej Górze. Pracownikowi przedstawił zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Chciał uzyskać kredyt w wysokości niemal 54 tys. zł.

Pracownik banku zorientował się, że dokumenty 29-latka są fałszywe. Miał rację. Mężczyzna przedstawił podrobione zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Chciał wyłudzić kredyt z banku, którego z pewnością nie spłaciłby.

O próbie wyłudzenia zawiadomiono policję. 29-latek został zatrzymany. Oszust trafił za kraty aresztowany przez sąd. Zielonogórska prokuratura rejonowa wysłała już do sądu akt oskarżenia przeciwko 29-latkowi. Grozi mu kara do lat 8 więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…