Przed sądem stanie 29-latek, który z banku w Zielonej Górze chciał wyłudzić kredyt. Nie udało mu się i trafił za kraty. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się 20 stycznia br. 29-latek pojawił się w jednym z banków w Zielonej Górze. Pracownikowi przedstawił zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Chciał uzyskać kredyt w wysokości niemal 54 tys. zł.

Pracownik banku zorientował się, że dokumenty 29-latka są fałszywe. Miał rację. Mężczyzna przedstawił podrobione zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Chciał wyłudzić kredyt z banku, którego z pewnością nie spłaciłby.

O próbie wyłudzenia zawiadomiono policję. 29-latek został zatrzymany. Oszust trafił za kraty aresztowany przez sąd. Zielonogórska prokuratura rejonowa wysłała już do sądu akt oskarżenia przeciwko 29-latkowi. Grozi mu kara do lat 8 więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…