Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko 18-latkowi z Domu Dziecka. Brutalnie znęcał się psychicznie i fizycznie nad młodszym chłopcem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się w Domu Dziecka w okresie od września do grudnia 2016 r. 18-latek znęcał się nad młodszym wychowankiem. Wyzywał chłopca i wszczynał awantury. Zakłócał  odpoczynek wylewając na swoją ofiarę podczas snu zimną wodę. Sadystyczny 18-latek groził chłopcu zabójstwem. Często zmuszał do wykonywania ćwiczeń fizycznych. W dniu 16 listopada pobił go tak, że spowodował u niego  zadrapania. W innym dniu bił go w pośladki.

W dniu 15 listopada oskarżony, publicznie i bez powodu, wulgarnie znieważył swoją wychowawczynię. 18-latek stanie przed sądem. Oskarżonemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…