- Przyczyna śmierci kierowcy ciężarówki to powieszenie. Czekamy jeszcze na wyniki badań krwi pod kątem alkoholu – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Do tragicznych wydarzeń doszło 12 grudnia ub.r. Ciężarówka z towarem jechała drogą koło Gubina. Na odcinku między Gubinkiem a Brzózką tir wypadł z drogi. Ciężarówka z ładunkiem przewróciła się na poboczu. Zdarzenie było kolizją. Nikomu nic się nie stało. Niestety, doszło do tragedii. Kierowca nie wytrzymał stresu i powiesił się.

Możliwe jednak, że kierowca ciężarówki, w chwili spowodowani kraksy był pijany. – Krew do badań pod kątem alkoholu została pobrana. Czekamy na wynik – mówi prokurator Fąfera.

Jak pierwszy ustalił portal poscigi.pl, kierowca ciężarówki, młody mężczyzna, zaraz po zdarzeniu wysłał sms do swojego kolegi, innego kierowcy. Napisał, że zdarzenie wywołało u niego duży stres, z którym nie może sobie poradzić.

Policja, która dotarła na miejsce zdarzenia, zaczęła szukać kierowcy ciężarówki. Został znaleziony nieopodal miejsca, w którym stała przewrócona ciężarówka. Obywatel Ukrainy powiesił się na drzewie.

Młody mężczyzna popełnił samobójstwo. To jest pewne. Potwierdzają to wyniki sekcji zwłok. – Przyczyną śmierci były powieszenie – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Wykluczono udział w tragicznym zdarzeniu osób trzecich. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…