- Przyczyna śmierci kierowcy ciężarówki to powieszenie. Czekamy jeszcze na wyniki badań krwi pod kątem alkoholu – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Do tragicznych wydarzeń doszło 12 grudnia ub.r. Ciężarówka z towarem jechała drogą koło Gubina. Na odcinku między Gubinkiem a Brzózką tir wypadł z drogi. Ciężarówka z ładunkiem przewróciła się na poboczu. Zdarzenie było kolizją. Nikomu nic się nie stało. Niestety, doszło do tragedii. Kierowca nie wytrzymał stresu i powiesił się.

Możliwe jednak, że kierowca ciężarówki, w chwili spowodowani kraksy był pijany. – Krew do badań pod kątem alkoholu została pobrana. Czekamy na wynik – mówi prokurator Fąfera.

Jak pierwszy ustalił portal poscigi.pl, kierowca ciężarówki, młody mężczyzna, zaraz po zdarzeniu wysłał sms do swojego kolegi, innego kierowcy. Napisał, że zdarzenie wywołało u niego duży stres, z którym nie może sobie poradzić.

Policja, która dotarła na miejsce zdarzenia, zaczęła szukać kierowcy ciężarówki. Został znaleziony nieopodal miejsca, w którym stała przewrócona ciężarówka. Obywatel Ukrainy powiesił się na drzewie.

Młody mężczyzna popełnił samobójstwo. To jest pewne. Potwierdzają to wyniki sekcji zwłok. – Przyczyną śmierci były powieszenie – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Wykluczono udział w tragicznym zdarzeniu osób trzecich. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…