- Przyczyna śmierci kierowcy ciężarówki to powieszenie. Czekamy jeszcze na wyniki badań krwi pod kątem alkoholu – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Do tragicznych wydarzeń doszło 12 grudnia ub.r. Ciężarówka z towarem jechała drogą koło Gubina. Na odcinku między Gubinkiem a Brzózką tir wypadł z drogi. Ciężarówka z ładunkiem przewróciła się na poboczu. Zdarzenie było kolizją. Nikomu nic się nie stało. Niestety, doszło do tragedii. Kierowca nie wytrzymał stresu i powiesił się.

Możliwe jednak, że kierowca ciężarówki, w chwili spowodowani kraksy był pijany. – Krew do badań pod kątem alkoholu została pobrana. Czekamy na wynik – mówi prokurator Fąfera.

Jak pierwszy ustalił portal poscigi.pl, kierowca ciężarówki, młody mężczyzna, zaraz po zdarzeniu wysłał sms do swojego kolegi, innego kierowcy. Napisał, że zdarzenie wywołało u niego duży stres, z którym nie może sobie poradzić.

Policja, która dotarła na miejsce zdarzenia, zaczęła szukać kierowcy ciężarówki. Został znaleziony nieopodal miejsca, w którym stała przewrócona ciężarówka. Obywatel Ukrainy powiesił się na drzewie.

Młody mężczyzna popełnił samobójstwo. To jest pewne. Potwierdzają to wyniki sekcji zwłok. – Przyczyną śmierci były powieszenie – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Wykluczono udział w tragicznym zdarzeniu osób trzecich. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…