Do tragedii doszło w miejscowości Górki Santockie koło Gorzowa. 7-letni chłopiec najprawdopodobniej włożył głowę w szczebelki łóżeczka i udusił się.

Tragedia rozegrała się w poniedziałek w jednym z domów w Górkach Santockich. Zdarzenie potwierdziła nam gorzowska policja. Szczegóły tragedii nie są jednak podawane.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 7-latek był w łóżeczku. Najprawdopodobniej dziecko włożyło głowę w szczebelki łóżeczka i udusiło się. Dziecko mogło też zawisnąć na szczebelkach dusząc się pod ciężarem własnego ciała.  

Na miejscu zdarzenia długo pracowali gorzowscy policjanci oraz prokurator. Zabezpieczono ślady na miejscu tragedii. – Decyzją prokuratora, w środę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Prawdopodobnie w chwili tragedii w domu była matka 7-latka i to matka wezwała pogotowie ratunkowe na pomoc. 

Trwa wyjaśnianie przyczyn oraz okoliczności tragicznej śmierci małego dziecka. Nikt nie został zatrzymany w związku ze zdarzeniem. Nikt też nie usłyszał zarzutów. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawa będzie prowadzona pod kątem niemyślnego spowodowania śmierci 7-latka przez jego rodziców. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…