Do tragedii doszło w miejscowości Górki Santockie koło Gorzowa. 7-letni chłopiec najprawdopodobniej włożył głowę w szczebelki łóżeczka i udusił się.

Tragedia rozegrała się w poniedziałek w jednym z domów w Górkach Santockich. Zdarzenie potwierdziła nam gorzowska policja. Szczegóły tragedii nie są jednak podawane.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 7-latek był w łóżeczku. Najprawdopodobniej dziecko włożyło głowę w szczebelki łóżeczka i udusiło się. Dziecko mogło też zawisnąć na szczebelkach dusząc się pod ciężarem własnego ciała.  

Na miejscu zdarzenia długo pracowali gorzowscy policjanci oraz prokurator. Zabezpieczono ślady na miejscu tragedii. – Decyzją prokuratora, w środę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Prawdopodobnie w chwili tragedii w domu była matka 7-latka i to matka wezwała pogotowie ratunkowe na pomoc. 

Trwa wyjaśnianie przyczyn oraz okoliczności tragicznej śmierci małego dziecka. Nikt nie został zatrzymany w związku ze zdarzeniem. Nikt też nie usłyszał zarzutów. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawa będzie prowadzona pod kątem niemyślnego spowodowania śmierci 7-latka przez jego rodziców. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…