Elżbieta B. w poniedziałek, 26 lutego, stanęła przed zielonogórskim sądem. Proces się nie odbył. Obrońca oskarżonej poprosił o czas na zapoznanie się z aktami. Elżbieta B. odpowiada za fałszerstwo dokumentacji medycznej. 26-latka przyznała się. Czeka ją jeszcze jeden proces. Tym razem o wyłudzenia pieniędzy na leczenie chorób nowotworowych. Policja na polecenie prokuratury przesłuchuje już świadków.

Czytaj więcej...

 

W środę, 21 lutego, przed zielonogórskim sądem okręgowym zeznawała Elżbieta Kikoła, mama uduszonego Tomka. – Nidy nie zapomnę chwili, kiedy musiałam powiedzieć wnusiowi, że jego tata nie żyje – płacze kobieta, która wystąpiła również o zadośćuczynienie w wysokości 120 tys. zł. To pieniądze dla rodziców i syna Tomka.

Czytaj więcej...

 

Strażacy ochotnicy z Radnicy i ich kolega uznani winnymi uszkodzenia wzroku Markowi Cebuli, burmistrza Krosna Odrzańskiego. Usłyszeli wyroki po pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Ich kolega karę czterech miesięcy więzienia, też w zawieszeniu. Muszą zapłacić M. Cebuli odszkodowanie. Strony nie będą odwoływać się od decyzji sądu.

Czytaj więcej...

 

Młodzi ludzie, Daniel S. i Krystian W., bez żadnego powodu śmiertelnie skatowali Darka. Swoją ofiarę kopali i bili pięściami. Śmiali się z umierającego człowieka. Zdjęli spodnie i robili zdjęcia zabrudzeń od odchodów. Na miejsce przyjechali Adrian G. i Michał Sz. Jeden z oskarżonych jest niepoczytalny. Tak wynika z opinii biegłego. Sąd przesłucha wydających opinię.

Czytaj więcej...

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…