Rafał R. swoim bmw na trasie koło Mostek pod Świebodzinem staranował prawidłowo jadące renault. Zginęła 55-letnia Elżbieta i jej 33-letnia córka Agata ze Świebodzina. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Nie miał prawa jazdy, jechał niesprawnym technicznie atutem. Trafił do aresztu. Teraz grozi mu kara do 12 lat więzienia. – Nawet nas nie przeprosił – mówi rodzina tragicznie zmarłych kobiet.

Czytaj więcej...

Mateusz K. chciał wymownie dać nauczkę Jackowi D. Zaplanował pobicie, obsikanie i przyłożenie do twarzy Jacka penisa. Potem miały być jeszcze kompromitujące zdjęcia. To wszystko w odwecie za romans z jego dziewczyną. Wygląda na to, że nie spodziewali się surowych konsekwencji prawnych i teraz wszyscy siedzą w ławie oskarżonych zielonogórskiego sądu.

Czytaj więcej...

Ryszard P. skazany przez zielonogórski sąd we wrześniu ub.r. za zabójstwo syna w Sulechowie na 8 lat więzienia, niespodziewanie wyszedł na wolność. Mordując syna zadawał ciosy do chwili, aż złamał nóż. Po wszystkim poszedł na papierosa. Sąd apelacyjny uznał jednak, że to nie było morderstwo tylko obrona konieczna.

Czytaj więcej...

Daniel Sz., oskarżony o śmiertelne pobicie matki, mowy końcowej prokuratora wysłuchał bez emocji, za to z podniesioną głową. Taki był podczas wszystkich rozpraw. Zimny, bez odrobiny skruchy. Na koniec Daniel Sz., który w ławie oskarżonych siedział z dużym krzyżem na piersi, bronił tylko siebie. Martwił się tylko sobą i tym, żeby sąd dał mu szansę.

Czytaj więcej...

Mateusz K. chciał dać nauczkę Jackowi D. Miał zamiar upokorzyć go w odwecie za romans z jego partnerką i matką jego dziecka, Darią. Co zaplanował? Chciał nasikać na gołego Jacka, przyłożyć mu penisa do twarzy i zrobić zdjęcia. Do pomocy w realizacji swojego okrutnego planu namówił Darię, Dawida S. i Marka S. Dziś wszyscy mężczyźni są  w aresztach. Tylko przeciwko Darii sprawa została umorzona.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Sulechowianin Grzegorz F. poszukiwany niebezpieczny diler zatrzymany przez policję

Niebezpieczny przestępca został zatrzymany przez funkcjonariuszy centralnego biura śledczego zielonogórskiej policji.

Więcej…