Łukasz K. usłyszał wyrok 2 lat i 10 miesięcy więzienia. Sąd dożywotnio zakazał mu prowadzenia. Dostał również grzywnę w wysokości 5 tys. zł. To kara za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginął 47-latek. Łukasz był pijany.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 30 maja, w Kostrzynie nad Odrą. Opel astra jechał ul. Prostą. Samochód wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Na miejscu zginął 47-letni pasażer. Kierowca opla trafił do szpitala. Łukasz Ł. był pijany. Miał niemal 1,4 promila alkoholu.

Opel astra, którą prowadził pijany Łukasz, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył bokiem od strony pasażera w drzewo.

Łukasza oskarżała słubicka prokuratura rejonowa. Przed sądem stanął oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku prowadząc po pijanemu. Łukasz K. dobrowolnie poddał się karze. Usłyszał wyrok 2 lat i 10 miesięcy więzienia. Nigdy już nie będzie mógł prowadzić samochodów, bo sąd dożywotnio mu tego zakazał. Dostał też grzywnę w wysokości 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…