Łukasz K. usłyszał wyrok 2 lat i 10 miesięcy więzienia. Sąd dożywotnio zakazał mu prowadzenia. Dostał również grzywnę w wysokości 5 tys. zł. To kara za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginął 47-latek. Łukasz był pijany.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 30 maja, w Kostrzynie nad Odrą. Opel astra jechał ul. Prostą. Samochód wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Na miejscu zginął 47-letni pasażer. Kierowca opla trafił do szpitala. Łukasz Ł. był pijany. Miał niemal 1,4 promila alkoholu.

Opel astra, którą prowadził pijany Łukasz, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył bokiem od strony pasażera w drzewo.

Łukasza oskarżała słubicka prokuratura rejonowa. Przed sądem stanął oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku prowadząc po pijanemu. Łukasz K. dobrowolnie poddał się karze. Usłyszał wyrok 2 lat i 10 miesięcy więzienia. Nigdy już nie będzie mógł prowadzić samochodów, bo sąd dożywotnio mu tego zakazał. Dostał też grzywnę w wysokości 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…