Piotr F. za zabójstwo 18-letniej Magdy został skazany przez gorzowski sąd okręgowy na 15 lat więzienia. Udusił 18-latkę ręką podczas seksu w mieszkaniu w Kostrzynie nad Odrą. Przyznał się.

Ciało 18-latki w maju ub.r. odnalazł chłopiec, który pod blokiem przy ul. Drzewickiej chodził z psem. Z krzaków wystawały stopy Magdy. Na miejsce przyjechała policja. Na miejscu śledczy potwierdzili, że młoda kobieta została brutalnie zamordowana.

Natychmiast ruszyło śledztwo oraz przesłuchania osób, które mogły mieć związek z zabójstwem młodej dziewczyny. Szybko ustalono mordercę dziewczyny. Okazał się nim jej znajomy, 28-letni Piotr F.

Magda dzień przed śmiercią około godz. 20:00 wyszła z domu. Spotkała się z Piotrem w barze w mieście. Noc spędzili w domu Piotra. Uprawiali seks. Piotr F. wyjaśniał, że przyduszał 18-latkę, żeby sprawić jej przyjemność. Kiedy jednak Magda straciła przytomność wystraszył się. Martwą Magdę wyniósł z mieszkania. Ciało zostawił w krzakach, wrócił i posprzątał mieszkanie.

We wtorek, 10 października, gorzowski sąd okręgowy ogłosił wyrok po procesie, który został wyłączony z jawności. Piotr F. za zabójstwo 18-letniej Magdy został skazany na 15 lat więzienia. Takiej kary zażądał dla niego prokurator. Mężczyzna podczas procesu przyznał się do stawianego mu zarzutu. Wyrok nie jest prawomocny.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…