Nowosolski Sąd Rejonowy aresztował na trzy miesiące dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Grozi im kara do nawet 12 lat więzienia.

 

Do napadu doszło w sobotę nocą. Policję zaalarmowała ofiara. Mężczyzna powiedział, że został napadnięty i pobity. Opowiedział, że został wepchnięty do klatki schodowej, tam dwaj bandyci bili go i popychali. Ofiara była uderzana po głowie. Napastnicy zabrali dwa telefony komórkowe, papierosy z zapalniczką i 50 zł.

 

Jak informuje nowosolska policja, bandyci zostali zatrzymani kilkanaście minut po zdarzeniu. Dwaj mężczyźni mieli przy sobie zrabowane przedmioty. Mieli również aparat fotograficzny i inny telefon komórkowy. Te przedmioty również ukradli. Okazało się, że tego samego dnia okradli na dodatek kobietę w jednym z pubów w Nowej Soli.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 29 i 25 lat. Obaj są mieszkańcami Nowej Soli. Jeden z nich był wcześniej karany. Odsiedział swój wyrok w więzieniu

Wczoraj nowosolski Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora aresztował obu  mężczyzn.Obu grozi kara do nawet 12 lat więzienia.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…