Sebastian T. był ze znajomą w domu w Żaganiu. W pewnym momencie rzucił się na kobietę z nożem w ręku. Zadał kilka ciosów ciężko raniąc Dagmarę Z. Przeżyła tylko dzięki szybkiej pomocy medycznej.

Sebastian T. to 40-latek bez pracy. Mechanik maszyn przemysłowych z wykształcenia utrzymywał się z drobnych prac dorywczych. Kawaler spotykał się z Dagmarą Z. Potężny mężczyzna podczas jednego ze spotkań chciał zabić swoją partnerkę.

Sebastian w dniu zdarzenia w listopadzie 2014 r. pił alkohol. Nagle coś w niego wstąpiło. Chwycił za nóż i rzucił się na Dagmarę. Zadał jej kilka silnych ciosów nożem w klatkę piersiową. Ostrze przebiło płuca. Agresywny Sebastian zranił kobietę również w bark i plecy.

Ciężko ranna kobieta trafiła do szpitala. Przeżyła tylko dzięki szybkiej pomocy medycznej. Gdyby pomoc nie przyszła na czas kobieta wykrwawiłaby się.

Sebastian chwilę po agresywnym ataku został zatrzymany przez żagańską policję. Został przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa Dagmary. Grozi mu za to kara do nawet dożywotniego więzienia. Prokurator uznał, że Sebastian T. wiedział co robi i godził się na śmierć swojej znajomej.

Proces Sebastiana T. już trwa przed zielonogórskim sądem okręgowym. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…