Sprawca poważnego potrącenia chłopca na przejściu dla pieszych na ul. Batorego usłyszał wyrok. Przeprosił 14-latka dopiero przed drzwiami sali sądowej.

Sprawca potrącenia został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Na okres pięciu lat stracił prawo jazdy, ma również zapłacić grzywnę w wysokości 10 tys. zł.

To kara za spowodowanie groźnego wypadku 19 grudnia u.br. Skazany jechał peugeotem lewym pasem w kierunku ronda Batorego. Na wysokości salonów samochodowych kierowcy jadący prawym pasem zatrzymali się. Na przejściu był 14-latek. Kierowca peugeota nie zatrzymał się tylko wjechał na pasy i z dużą siłą uderzając w schodzącego z nich 14-latka.

Siła uderzenia była tak duża, że dziecko upadło kilkadziesiąt metrów dalej. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Poważnie ranny 14-latek trafił do szpitala. Doznał wielu poważnych obrażeń. Przeszedł operację złamanej nogi. Jego rehabilitacja cały czas trwa.

Sprawca potrącenia przeprosił chłopca dopiero przed drzwiami sali sądowej. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…