Zielonogórscy strażacy zostali wezwani do bloku przy ul. Owocowej 1 w poniedziałek, 18 września, około godz.1:00 w nocy. Na klatce schodowej w bloku było mocne zadymienie.

Strażacy potwierdzili zadymienie na klatce schodowej bloku. Zaczęli lokalizować jego źródło, którym mógł być pożar jednego z mieszkań. Po chwili namierzyli lokal. Okazało się, że nie było tam żadnego pożaru. Powodem zadymienia była potrawa w garnku, w którym wygotowała się już woda. Palące się jedzenie wywołało zadymienie i w jego efekcie zamieszanie.

 

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…