Zielonogórscy strażacy zostali wezwani do bloku przy ul. Owocowej 1 w poniedziałek, 18 września, około godz.1:00 w nocy. Na klatce schodowej w bloku było mocne zadymienie.

Strażacy potwierdzili zadymienie na klatce schodowej bloku. Zaczęli lokalizować jego źródło, którym mógł być pożar jednego z mieszkań. Po chwili namierzyli lokal. Okazało się, że nie było tam żadnego pożaru. Powodem zadymienia była potrawa w garnku, w którym wygotowała się już woda. Palące się jedzenie wywołało zadymienie i w jego efekcie zamieszanie.

 

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…