Do zdarzenia doszło w czwartek 12 października w domku letniskowym w Uściu w gminie Kolsko. Cztery podtrute czadem osoby zostały przewiezione do szpitali w Zielonej Górze i Nowej Soli.

Wszystko wydarzyło się około godz. 9:30. Do domku letniskowego w Uściu przyjechali zaalarmowani strażacy. W domku była 37-latka z Wrocławia, jej dwie córki w wieku 10 i 5 lat oraz 67-letni dziadek dzieci. – 67-latek śmigłowcem został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Już odzyskał przytomność  – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

37-latka i jej dzieci trafiły do szpitala w Nowej Soli. Ich życiu nic nie zagraża. – Przyczyną był najprawdopodobniej tlenek węgla. Domek był ogrzewany piecem, tzw. kozą – mówi st. sierż. Sęczkowska. Najbardziej ucierpiał 67-latek, który spał na dole domku blisko kozy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…