Do zdarzenia doszło w czwartek 12 października w domku letniskowym w Uściu w gminie Kolsko. Cztery podtrute czadem osoby zostały przewiezione do szpitali w Zielonej Górze i Nowej Soli.

Wszystko wydarzyło się około godz. 9:30. Do domku letniskowego w Uściu przyjechali zaalarmowani strażacy. W domku była 37-latka z Wrocławia, jej dwie córki w wieku 10 i 5 lat oraz 67-letni dziadek dzieci. – 67-latek śmigłowcem został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Już odzyskał przytomność  – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

37-latka i jej dzieci trafiły do szpitala w Nowej Soli. Ich życiu nic nie zagraża. – Przyczyną był najprawdopodobniej tlenek węgla. Domek był ogrzewany piecem, tzw. kozą – mówi st. sierż. Sęczkowska. Najbardziej ucierpiał 67-latek, który spał na dole domku blisko kozy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…