Do poważnego pożaru doszło w niedzielę, 7 stycznia. Zapalił się jeden z garaży przy ul. Zachodniej. Na miejsce bardzo szybko dojechała straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się około godz. 16.00. Zielonogórscy strażacy dostali zgłoszenie o pożarze garażu przy ul. Zachodniej. Na miejsce natychmiast wyjechały wozy strażaków. Ogień widać było z bloków koło garaży. Po chwili w górę strzelił gęsty dym widoczny z daleka w całej okolicy.

Strażacy natychmiast rozpoczęli gaszenie garażu. Na szczęście w środku nie było samochodu. – Ogień nie przeniósł się również na sąsiednie garaże – mówi dla poscigi.pl  dyżurny zielonogórskich strażaków. Pożar został szybko ugaszony.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…