Do poważnego pożaru doszło w niedzielę, 7 stycznia. Zapalił się jeden z garaży przy ul. Zachodniej. Na miejsce bardzo szybko dojechała straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się około godz. 16.00. Zielonogórscy strażacy dostali zgłoszenie o pożarze garażu przy ul. Zachodniej. Na miejsce natychmiast wyjechały wozy strażaków. Ogień widać było z bloków koło garaży. Po chwili w górę strzelił gęsty dym widoczny z daleka w całej okolicy.

Strażacy natychmiast rozpoczęli gaszenie garażu. Na szczęście w środku nie było samochodu. – Ogień nie przeniósł się również na sąsiednie garaże – mówi dla poscigi.pl  dyżurny zielonogórskich strażaków. Pożar został szybko ugaszony.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…