Pożar hali na terenie giełdy wybuchł we wtorek, 9 stycznia, około godz. 17.00. Niestetym pożar zniszczył budynek niemal całkowicie.

Z pożarem na miejscu akcji walczyły załogi trzech wozów zawodowej oraz ochotniczej straży pożarnej. Zapaliła się hala z artykułami spożywczymi. Mimo szybkiej i sprawnej akcji, niemal cała hala uległa spaleniu. Na szczęście ogień nie przeniósł się na inne pomieszczenia na terenie giełdy.

Przyczynę pożaru ustali policyjne dochodzenie. Wszystko wskazuje jednak na to, ze powodem pożaru był włączony grzejnik elektryczny.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…