W poniedziałek, 29 stycznia, po godz. 15.00 strażacy zaczęli zrzucać dachówki z dachu kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Na miejscu jest policja, która dla bezpieczeństwa zablokowała jeden pas ruchu.  

Dachówki zaczęły spadać z powodu silnego wiatru z kamienicy naprzeciwko galerii Focus. Leciały na chodnik. Ze względów możliwego niebezpieczeństwa chodnik został ogrodzony taśmą. Potem na miejsce przywieziono kontener. Po godz.15.00 strażacy zaczęli zrzucać dachówki z dachu do kontenera. Pod budnek podjechali wozem w drabiną. Dla bezpieczeństwa, zielonogórska policja zablokowała jeden pas ruchu w kierunku al. Konstytucji 3 Maja. To spowodowało gigantyczne korki.

Akcja strażaków trwa.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…