Do pożaru osobówki doszło w środę, 14 marca, na ul. Długiej koło aresztu, na pasach w kierunku ul. 1 Maja. Okazało sie, że kierowca nie ma prawa jazdy.

Samochód zapalił się podczas jazdy. Na miejsce została wezwana straż pożarna. – Przyjechał jeden wóz. Pożar został szybko ugaszony – mówi dyżurny zielonogórskich strażaków.

Na miejsce przyjechała również zielonogórska policja. – Podczas kontroli kierowcy okazało się, że nie ma on prawa jazdy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Stracił je za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Teraz czas bez prawa jazdy zostanie kierowcy wydłużony do pół roku.

Samochód z drogi został już odholowany. – Staraliśmy się zabrać peugeota jak najszybciej, aby nie blokować długo jezdni – mówi Marek Dziubałka z pomocy drogowej Maxmar

 

film Agnieszka W.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

 

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…