W czwartek 5 stycznia po godzinie 8.00 świadkowie zgłosili, że widzieli jakąś osobę płynącą w rzece. Zniknęła im pod lustrem wody na wysokości Bulwaru Zachodniego. Strażacy już wyłowili osobę z rzeki. Niestety, mimo reniamcji, mężczyzna zmarł. 

Informację portalu poscigi.pl potwierdza kpt. Dariusz Szymura, rzecznik lubuskich strażaków. – Świadkowie widzieli osobę, która, jak mówili, płynęła rzeką – mówi ktp. Szymura. Strażacy natychmiast ruszyli do akcji.

Po zwodowaniu łodzi ruszyło przeszukiwanie rzeki w miejscu, w którym była widziana osoba. Strażacy bardzo szybko natrafili na osobę w wodzie. Została wyciągnięta z lodowatej wody. – Po przetransportowaniu na brzeg rozpocznie się reanimacja – mówi ktp. Szymura.

Wyłowiona z rzeki osoba jest nieprzytomna. 

Godz. 8.59 Z rzeki wyłowiono mężczyznę. Niestety, mimo reanimacji prowadzonej przez strażaków oraz zespół karetki pogotowia ratunkowego, mężczyzna zmarł. - Lekarz na miejscu stwierdził zgon mężczyzny - mówi ktp. Szymura. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…