W czwartek 5 stycznia po godzinie 8.00 świadkowie zgłosili, że widzieli jakąś osobę płynącą w rzece. Zniknęła im pod lustrem wody na wysokości Bulwaru Zachodniego. Strażacy już wyłowili osobę z rzeki. Niestety, mimo reniamcji, mężczyzna zmarł. 

Informację portalu poscigi.pl potwierdza kpt. Dariusz Szymura, rzecznik lubuskich strażaków. – Świadkowie widzieli osobę, która, jak mówili, płynęła rzeką – mówi ktp. Szymura. Strażacy natychmiast ruszyli do akcji.

Po zwodowaniu łodzi ruszyło przeszukiwanie rzeki w miejscu, w którym była widziana osoba. Strażacy bardzo szybko natrafili na osobę w wodzie. Została wyciągnięta z lodowatej wody. – Po przetransportowaniu na brzeg rozpocznie się reanimacja – mówi ktp. Szymura.

Wyłowiona z rzeki osoba jest nieprzytomna. 

Godz. 8.59 Z rzeki wyłowiono mężczyznę. Niestety, mimo reanimacji prowadzonej przez strażaków oraz zespół karetki pogotowia ratunkowego, mężczyzna zmarł. - Lekarz na miejscu stwierdził zgon mężczyzny - mówi ktp. Szymura. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…