Zalane ulice w mieście, tradycyjnie al. Konstytucji 3 Maja koło planetarium. Problemy też na ul. Energetyków. Strażacy wypompowują wodę na ul. Chemicznej. Na ul. Rzeźniczaka woda podmyła parking koło Biedronki.

W czwartek, 10 sierpnia, od samego rana zielonogórscy strażacy interweniowali już ponad 40 razy. To wszystko z powodu nocnej burzy z ulewą, która przeszła nad miastem. Jedna  z ostatnich interwencji to wypompowywanie wody z hurtowni przy ul. Chemicznej. Nocna ulewa zalała al. Konstytucji 3 Maja przy planetarium Wenus.

Podtopione zostały samochody na kilku parkingach w mieście. Problemy z przejazdem są na ul. Energetyków. Tam nadal stoi woda. Deszcz zalał też ul. Wojska Polskiego.

Ulewa podmyła parking na ul. Rzeźniczaka przy Biedronce. Na miejscu jest policja. Może dojść do zarwania się parkingu pod zaparkowanymi samochodami. Policja szuka właścicieli pojazdów. 

Woda zalała też ulice Batorego i Zjednoczenia. Cały czas trwa usuwanie skutków nocnej ulewy. 

Podczas nocnej burzy doszło do groźnego pożaru domu w Droszkowie. - Pożar domu jednorodzinnego wywołało uderzenie pioruna - informuje mł. bryg. Ryszard Gura, rzecznik zielonogórskich strażaków. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w pożarze. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…