Do wypadku doszło w sobotę 30 września na gorzowskim osiedlu Poznańskim. Kierująca fordem staranowała volkswagena polo i dachowała. Ranna pasażerka forda trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się na skrzyżowaniu ul. Wylotowej i Osiedlowej. Kierująca fordem 20-latka z dużą prędkością wjechała na skrzyżowanie i  uderzyła w bok volkswagena polo. Ford dachował.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Droga została zamknięta. – 64-letnia pasażerka z forda została przewieziona do szpitala – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Kierowcy volkswagena, 56-latkowi nic poważnego na szczęście się nie stało.

- Pamiętajmy o tym, żeby ładna pogoda nie uśpiła naszej czujności i zawsze prowadząc pamiętajmy o bezpieczeństwie – mówi nadkom. Waraksa.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…