Do wypadku doszło w poniedziałek 2 października na drodze koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowca fiata punto zajechał drogę kierującemu volkswagenem golfem i uciekł z miejsca zdarzenia. Na poboczu volkswagen zapalił się.

Do zdarzenia doszło na drodze K27 za Nowogrodem Bobrzańskim. Kierujący volkswagenem golfem wyprzedzał samochody. W pewnym momencie jadący przed nim kierowca fiata punto zajechał mu drogę. – Kierowca volkswagena zjechał na pobocze i tam samochód zapalił się – informuje podkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji. Kierowca fiata punto uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce przyjechały wozy straży pożarnej. Strażacy ugasili pożar golfa. Kierowca został zabrany do karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic poważnego się mu nie stało. – Będziemy ustalać kierowcę fiata punto – mówi podkom. Berestecka.

Kiedy zabezpieczano miejsce pożaru golfa droga została zablokowana. Utworzył się duży korek samochodów. Kierowca ciężarówki jadąc za szybko nie wyhamował, tylko w ostatniej chwili wypadł na pobocze. Na szczęście nie uderzył w samochody.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…