Do wypadku doszło w poniedziałek 2 października na drodze koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowca fiata punto zajechał drogę kierującemu volkswagenem golfem i uciekł z miejsca zdarzenia. Na poboczu volkswagen zapalił się.

Do zdarzenia doszło na drodze K27 za Nowogrodem Bobrzańskim. Kierujący volkswagenem golfem wyprzedzał samochody. W pewnym momencie jadący przed nim kierowca fiata punto zajechał mu drogę. – Kierowca volkswagena zjechał na pobocze i tam samochód zapalił się – informuje podkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji. Kierowca fiata punto uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce przyjechały wozy straży pożarnej. Strażacy ugasili pożar golfa. Kierowca został zabrany do karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic poważnego się mu nie stało. – Będziemy ustalać kierowcę fiata punto – mówi podkom. Berestecka.

Kiedy zabezpieczano miejsce pożaru golfa droga została zablokowana. Utworzył się duży korek samochodów. Kierowca ciężarówki jadąc za szybko nie wyhamował, tylko w ostatniej chwili wypadł na pobocze. Na szczęście nie uderzył w samochody.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…