Do wypadku doszło w piątek 6 października na trasie koło Cigacic. Kierujący citroenem busem uderzył w samochody i wypadł z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala. Trasa jest zablokowana. Na miejscu jest zielonogórska policja.

Kierujący citroenem busem, jadąc za szybko, uderzył w tył rang rovera, który pchnięty uderzył w tył renault megane. Bus odbił się od rang rovera i wjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z renault scenic. Na koniec bus wypadł z drogi.

Na miejsce wypadku przyjechali policjanci z Zielonej Góry i Sulechowa. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a droga zablokowana. Karetka pogotowia zabrała dwie osoby do szpitala.

Policja wyznaczyła objazd przez S3. Na rondzie stoi patrol i wskazuje kierowcom objazd.  

- Pamiętajmy, że warunki pogodowe są coraz gorsze. Pada deszcz i na drogach jest ślisko, a co za tym idzie pogarszają się warunki do jazdy. Lepiej zwolnić, zachować ostrożność i dojechać bezpiecznie do celu podróży– mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…