Do wypadku doszło w piątek 6 października na trasie koło Cigacic. Kierujący citroenem busem uderzył w samochody i wypadł z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala. Trasa jest zablokowana. Na miejscu jest zielonogórska policja.

Kierujący citroenem busem, jadąc za szybko, uderzył w tył rang rovera, który pchnięty uderzył w tył renault megane. Bus odbił się od rang rovera i wjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z renault scenic. Na koniec bus wypadł z drogi.

Na miejsce wypadku przyjechali policjanci z Zielonej Góry i Sulechowa. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a droga zablokowana. Karetka pogotowia zabrała dwie osoby do szpitala.

Policja wyznaczyła objazd przez S3. Na rondzie stoi patrol i wskazuje kierowcom objazd.  

- Pamiętajmy, że warunki pogodowe są coraz gorsze. Pada deszcz i na drogach jest ślisko, a co za tym idzie pogarszają się warunki do jazdy. Lepiej zwolnić, zachować ostrożność i dojechać bezpiecznie do celu podróży– mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…