Do wypadku doszło w sobotę 7 października na trasie z Nowogrodu Bobrzańskiego w kierunku Żagania. Najpierw kierujący volkswagenem lupo bokiem uderzył w bmw. Po chwili zderzyły się jeszcze trzy samochody.

Kierujący volkswagenem lupo jechał w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego. Na łuku drogi wpadł w poślizg. Samochód bokiem wyleciał na przeciwległy pas ruchu i tam uderzył w jadące z naprzeciwka bmw. Doszło do bardzo groźnego czołowo-bocznego zderzenia.

Na miejsce przyjechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Do szpitala zostało przewiezionych pięć osób – mówi dla poscigi.pl podinsp.. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wśród rannych jest 5-letnie dziecko, które jechało w volkswagenie lupo.

Po chwili doszło do kolejnego zderzenia około 100 metrów od miejsca wypadku. W tył forda mondeo uderzył kierujący fordem fiestą. Mondeo wpadło jeszcze na renault megane. Na szczęście to tylko kolizja i nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 250 zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…