Do wypadku doszło w sobotę 7 października na trasie z Nowogrodu Bobrzańskiego w kierunku Żagania. Najpierw kierujący volkswagenem lupo bokiem uderzył w bmw. Po chwili zderzyły się jeszcze trzy samochody.

Kierujący volkswagenem lupo jechał w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego. Na łuku drogi wpadł w poślizg. Samochód bokiem wyleciał na przeciwległy pas ruchu i tam uderzył w jadące z naprzeciwka bmw. Doszło do bardzo groźnego czołowo-bocznego zderzenia.

Na miejsce przyjechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Do szpitala zostało przewiezionych pięć osób – mówi dla poscigi.pl podinsp.. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wśród rannych jest 5-letnie dziecko, które jechało w volkswagenie lupo.

Po chwili doszło do kolejnego zderzenia około 100 metrów od miejsca wypadku. W tył forda mondeo uderzył kierujący fordem fiestą. Mondeo wpadło jeszcze na renault megane. Na szczęście to tylko kolizja i nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 250 zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…