Do zdarzenia doszło w sobotę 7 października w Droszkowie koło Zielonej Góry. Kierujący mitsubishi wjechał prosto pod beczkowóz.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ze znakiem „Stop”. Kierujący mitsubishi najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i wjechał na skrzyżowanie. Niestety, wjechał prosto pod jadący w kierunku Zaboru beczkowóz.

Doszło do mocnego zderzenia. Uderzone mitsubishi wpadło jeszcze na barierki ochronne. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Rozbity samochód zabezpieczyli strażacy ochotnicy ze Starego Kisielina.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl  

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…