Do zdarzenia doszło w sobotę 7 października w Droszkowie koło Zielonej Góry. Kierujący mitsubishi wjechał prosto pod beczkowóz.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ze znakiem „Stop”. Kierujący mitsubishi najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i wjechał na skrzyżowanie. Niestety, wjechał prosto pod jadący w kierunku Zaboru beczkowóz.

Doszło do mocnego zderzenia. Uderzone mitsubishi wpadło jeszcze na barierki ochronne. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Rozbity samochód zabezpieczyli strażacy ochotnicy ze Starego Kisielina.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl  

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…