Do zdarzenia doszło w piątek 13 października w Dąbiu, tuż przed sygnalizacją świetlną kierującą ruchem w miejscu robót drogowych.

- Kierowca citroena nie zauważył samochodu stojącego przed sygnalizacją i uderzył w jego tył – mówi Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji. Uderzone auto efektem domina wpadło na kolejne. W sumie uszkodzone zostały cztery samochody.

Nikomu nic się nie stało, ale na trasie w miejscu kolizji są utrudnienia w ruchu. Policja jest na miejscu i wprowadziła ruch wahadłowy.

W dnu zdarzenia krośnieńska policja informowała, że w kraksie nikt nie ucierpiał. W poniedziałek 16 października policja poinformował nas jednak, że dwie osoby, kierujący volkswagenem i pasażerka, zostały przewiezione do szpitala. – Lekarz oświadczył, że obrażenia będą kwalifikowane jako te poniżej siedmiu dni, więc zdarzenie jest kolizją – mówi J. Kulka.

Kierująca citroenem została ukarana mandatem w wysokości 500 zł oraz punktami karnymi za spowodowanie kolizji. – Powiedziała, że wzięła leki na nadciśnienie. Nie była jednak w stanie, który wskazywałby na to, że znajduje się pod wpływem leków. Przyznała, że zagapiła się i doprowadziła do zderzenia – wyjaśnia J. Kulka.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…