Niestety lekarze przegrali walkę o życie 18-latki, która matizem uderzyła w autobus na trasie w Boleminie koło Gorzowa. Autobus zajechał drogę matizowi. 18-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu. Na miejscu wypadku była reanimowana.

Informację o śmierci 18-latki potwierdził nam nadkom. Marek Waraska, naczelnik gorzowskiej drogówki. – Niestety, kierująca matizem zmarła w szpitalu – mówi nadkom. Waraksa. Po wyjęciu z rozbitego auta 18-latka była reanimowana. Z miejsca wypadku do szpitala trafiła śmigłowcem lotniczego pogotowi ratunkowego. Jej stan był określany jako krytyczny.

Druga z uczestniczek wypadku ma między innymi przebite płuco a trzecia ma między innymi połamaną miednicę.  

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 17 października, w Boleminie koło Gorzowa. Kierowca autobusu PKS jechał z Gorzowa i skręcał w kierunku Krzeszyc. Drogą nr 22 w kierunku Gorzowa jechał daewoo matiz. Samochód z dużą prędkością uderzył w bok autobusu.

Matiz po potężnym uderzeniu odbił się i wpadł na drogę prowadzącą do Krzeszyc. Z samochodu osobowego niemal nic nie zostało.

Potworny wypadek. Matiz roztrzaskał się o autobus. Trzy młode kobiety ciężko ranne, jedna w stanie krytycznym (ZDJĘCIA)

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…