Niestety lekarze przegrali walkę o życie 18-latki, która matizem uderzyła w autobus na trasie w Boleminie koło Gorzowa. Autobus zajechał drogę matizowi. 18-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu. Na miejscu wypadku była reanimowana.

Informację o śmierci 18-latki potwierdził nam nadkom. Marek Waraska, naczelnik gorzowskiej drogówki. – Niestety, kierująca matizem zmarła w szpitalu – mówi nadkom. Waraksa. Po wyjęciu z rozbitego auta 18-latka była reanimowana. Z miejsca wypadku do szpitala trafiła śmigłowcem lotniczego pogotowi ratunkowego. Jej stan był określany jako krytyczny.

Druga z uczestniczek wypadku ma między innymi przebite płuco a trzecia ma między innymi połamaną miednicę.  

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 17 października, w Boleminie koło Gorzowa. Kierowca autobusu PKS jechał z Gorzowa i skręcał w kierunku Krzeszyc. Drogą nr 22 w kierunku Gorzowa jechał daewoo matiz. Samochód z dużą prędkością uderzył w bok autobusu.

Matiz po potężnym uderzeniu odbił się i wpadł na drogę prowadzącą do Krzeszyc. Z samochodu osobowego niemal nic nie zostało.

Potworny wypadek. Matiz roztrzaskał się o autobus. Trzy młode kobiety ciężko ranne, jedna w stanie krytycznym (ZDJĘCIA)

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…