Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 4 grudnia, w Iłowej. Kierujący ciężarówką 59-latek z Zielonej Góry potrącił 58-letnią rowerzystkę, mieszkankę Iłowej.

Do tragedii doszło pod wieczór na drodze w Iłowej na wjeździe od strony Ruszowa. Kierujący ciężarówką wjeżdżał do Iłowej. Jechał od strony Ruszowa. – Tam na nieoświetlonym odcinku drogi, w ostatniej chwili zauważył rowerzystkę – mówi st. sierż. Monika Broda z żagańskiej policji. 59-latek z Zielonej Góry chciał ominąć rowerzystkę, która miała być na środku drogi. Niestety, nie udało mu się jej ominąć i potrącił 58-latkę.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe oraz żagańska policja z prokuratorem. – Niestety, potrącona rowerzystka zmarła na miejscu wypadku – mówi st. sierż. Broda. To mieszkanka Iłowej. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Rowerzystce została pobrana krew do badań pod kątem alkoholu. – Trwa dokładne ustalanie przyczyn oraz okoliczności tragicznego wypadku – mówi st. sierż. Broda.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…