Do kolejnego potrącenia pieszego doszło we wtorek, 5 grudnia, na przejściu w Dąbiu koło Krosna Odrzańskiego. Poważnie ranny w głowę pieszy jest w szpitalu.

Pieszy był już na przejściu. Wtedy potrącił go 72-letni kierowca renault. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Poważnie ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. – Ma podejrzenie pęknięcia podstawy czaszki – informuje asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

72-letni kierowca renault jest trzeźwy. Na miejscu wypadku pracują krośnieńscy policjanci. Są poważne utrudnienia w ruchu. Na drodze został wprowadzony ruch wahadłowy.

W poniedziałek, 4 grudnia, doszło do potrącenia 16-latki na przejściu dla pieszych na ul. Bohaterów Wojska Polskiego w Krośnie Odrzańskim. Sprawca stracił prawo jazdy. O jego ukaraniu zadecyduje sąd. 

Do potrącenia na przejściu w Dąbiu doszło również w piątek, 24 listopada, Kierowca volkswagena uderzył mężczyznę, który schodził już z pasów. Policjanci odebrali mu prawo jazdy.

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…