Do potrącenia 82-letniej kobiety doszło we wtorek na przejściu dla pieszych w Marcinowicach koło Krosna Odrzańskiego. Na tym samym przejściu niedawno doszło do śmiertelnego potrącenia.

Wszystko wydarzyło się we wtorek wieczorem. 82-letnia kobieta schodziła już z przejścia dla pieszych na drodze w Marcinowicach. Wtedy została potrącona przez kierowcę renault laguny. Na miejsce przyjechała ekipa karetki pogotowia ratunkowego oraz krośnieńska policja. – Potrącona 82-lentia kobieta została przewieziona do szpitala – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

W dniu 12 listopada na tym samym przejściu w Marcinowicach została potrącona 62-letnia kobieta. Potrącił ją kierujący skodą. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala w Zielonej Górze. Tam niestety zmarła.

To drugie potrącenie, do którego we wtorek jechała krośnieńska policja. Wcześniej kierowca renault potrącił mężczyznę na pasach w Dąbiu. Poważnie ranny w głowę pieszy jest w szpitalu.

Zdjęcie z mejsca wpadku w Marciowicach do portalu poscigi.pl przysłał czytelnik Krzysztof.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…