Do zdarzenia doszło w piątek, 29 grudnia, na trasie koło podgorzowskiego Bolemina w środku nocy. Kiedy policja dojechała na  miejsce nikogo przy aucie już nie było. Jak mówią nam świadkowie, wcześniej była tam karetka pogotowia ratunkowego.

 Gorzowska drogówka na miejsce zdarzenia przyjechała około godz. 3.00 w nocy. Na poboczu drogi leżał samchod, którego kierowca wypadł z drogi i dachował. – Kierowcy ani nikogo innego koło auta już nie było – mówi nam asp. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji. Jak mówią nam świadkowie zdarzenia wcześniej na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego. – Odganiali nas od auta – mówi nam jeden ze świadków.

Gorzowska policja wyjaśnia co się stało na trasie koło Bolemina. – Ustalamy kto prowadził samochód oraz wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – mówi asp. Kimet.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…