Wszystko wydarzyło się w czwartek, 28 grudnia, nocą na S3 koło Skwierzyny. W wóz straży pożarnej, który dojeżdżał na miejsce kolizji, uderzyła skoda.

Strażacy ochotnicy ze Skwierzyny kończyli działania na miejscu kolizji. Około godziny 22.40 otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu na S3, na pasach w kierunku Gorzowa. Na miejsce natychmiast wyjechały dwa zastępy ochotników ze Skwierzyny oraz zastęp z Międzyrzecza. Na miejscu okazało się, że kia cerato uderzyła w barierki ochronne. Przód i tył auta były całkowicie rozbite.

Chwilę później nadjechał jeszcze jeden wóz strażacki z Międzyrzecza. Zwalniając przed miejscem kolizji został  mocno uderzony w tył przez skodę octavię na zachodniopomorskich tablicach rejestracyjnych. Kierowca skody nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył na tył wozu strażackiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Skoda została jednak bardzo mocno rozbita.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…