Do zdarzenia doszło w niedzielę, 31 grudnia, na drodze z Gorzowa do Santoka. Bmw wypadło z drogi i utknęło na torach. Ruch pociągów na trasie musiał zostać wstrzymany.

Na miejscu zdarzenia, na przejeździe kolejowym w Czechowie, są strażacy. Ściągają samochód, który utknął na torowisku. Ruch pociągów na trasie w związku ze zdarzeniem został wstrzymany.

21-letni kierowca bmw jechał z Santoka w kierunku Gorzowa. Wyjaśniał, że tuż przed przejazdem na jezdnię wybiegła sarna. – Kierujący skręcił aby uniknąć zderzenia ze zwierzęciem i wtedy wpadł w poślizg – wyjaśnia  nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki.

Bmw wypadło z drogi i utknęło na torach. Na szczęście nie nadjeżdżał żaden pociąg. – Nikomu nic się nie stało – mówi nadkom. Waraksa. Przed miejscem zdarzenia zatrzymał się pociąg osobowy i czekał na możliwość przejazdu.

O godz. 15.40 pociągi ruszyły. Smaochod został zdjęty z torów przez gorzowskich strażaków.  

Policja przypomina o ostrożności podczas jazdy. – Pogoda nas nie rozpieszcza i w dodatku pada deszcz. Zwolnijmy i dojedźmy bezpiecznie witać Nowy Rok – mówi nadkom. Waraksa.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…