Do tragicznego wypadku doszło w środę, 3 stycznua, nocą na trasie w Chwalimiu koło Sulechowa. Na miejscu jest zielonogórska policja. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Babimost.

Do śmiertelnego potrącenia doszło w Chwalimiu. 83-latka przechodziła przez jezdnię. Wtedy została potrącona przez samochód ciężarowy z lawetą. Kobieta zginęła na miejscu. Informację portalu poscigi.pl potwierdza policja. - Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wyznaczono objazd przez Babimost - mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci.Trwa ustalanie dokładnego przebiegu tragicznego wypadku. Za kierownicą ciężarówki z lawetą siedział 41-latek. Jak ustalił portal poscigi.pl, ofiara to mieszkanka Chwalimia.

- Przypominamy o noszeniu elementów odblaskowych, są szczegolnie ważne na nieoświetlonych odcinkach dróg - mówi nadkom. Szuda. W chwili tragedii na drodze panowały fatalne warunki do jazdy.

Po północy droga została odblokowana.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…