Do kraksy fordów doszło w środę, 3 stycznia, na ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierujący fordem mustangiem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia.

Wszystko wydarzyło się około godz. 17.00. Kierujący fordem focusem jechał ul. Słowiańską. Na skrzyżowaniu drogę zajechał mu kierujący fordem mustangiem. Doszło do groźnego czołowo-bocznego zderzenia.

Na miejsce zderzenia przyjechały służby ratunkowe, Drogę zabezpieczyła gorzowska policja. Rozbitymi samochodami zajęli się strażacy. Do szpitala zostały przewiezione cztery osoby. Na szczęście nic im się nie stało.

- Kierowca forda mustanga za rażące naruszenie bezpieczeństwa na drodze stracił prawo jazdy – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Policjanci nie ukarali go mandatem. Przygotowali wniosek o ukaranie kierowcy do sądu. – Nie będzie tolerancji dla tak niebezpiecznych zachowań na drodze. Ich sprawcy muszą liczyć się z najsurowszymi konsekwencjami – mówi nadkom. Waraksa.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…