Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 stycznia, na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Kierującym bmw wymusił pierwszeństwo i wjechał pod fiata uno. Doszło do bardzo mocnego zderzenia. Kierujący i pasażerka fiata trafili do szpitala.

Kierujący bmw jechał ul. Górczyńską. 44-latek wjechał bmw na rondo Gdańskie wymuszając pierwszeństwo na kierującym fiatem. Siła zderzenia była duża. Z przodu fiata uno nic nie zostało. – 77-letni kierowca i 73-letnia pasażerka fiata zostali przewiezieni do szpitala na badania – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Kierujący bmw został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Dostał również 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji. – To miejsce, w którym często dochodzi do zdarzeń drogowych. Kierowcy muszą pamiętać, że to jest rondo i obserwować drogę oraz zwracać uwagę na znaki – mówi nadkom. Waraksa.  

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…